Růžový operátor T-Mobile a jeho věrnostní program Magenta 1 nabízí svým uživatelům nejen bonusová data navíc, ale i lákavé slevy až o výše 25 %. Nyní si svá bonusová data, kterých můžete v rámci programu získat až 15 GB, můžete libovolně rozdělit v rámci vaší skupiny.

O co jde v Magentě 1?

Magenta 1 je věrnostní program T-Mobile, ve kterém si můžete sloučit vícero služeb. V tomto případě platí, že čím více služeb si pod jeden účet sloučíte, tím více výhod získáte – a to je určitě velmi lákavé.

Celkem si v Magentě 1 můžete sloučit až 9 služeb, přičemž záleží jen na vás, jestli si pod jeden účet sloučíte paušály, internet na doma či do mobilu, internetovou televizi nebo cokoli jiného. Čím více služeb, tím větší odměna v podobě slevy až 25 % a bonusová data až 15 GB na měsíc.

Rozdělte si data podle sebe

A právě bonusových dat se týká nejnovější změna v rámci Magenty 1. O co jde? Dříve se data rozdělovala pěkně fifty fifty mezi všechny uživatele, které Magenta 1 spojovala do jedné skupiny. Nyní si množství dat můžete nastavit podle sebe.

Pokud je vás ve skupině třeba 5, sami rozhodněte, kolik dat daný uživatel získá. V rámci rozdělování můžete i množství dat stáhnout až na úplnou nulu, někomu dáte více, jinému méně, zkrátka podle toho, jak se to hodí vám a jak vám to vyhovuje.