Kontakt na Internet Praha

Vítejte na naší webové prezentaci. Jsme zavedená společnost působící v oblasti internetového připojení a digitální televize. Naší úhlavní činností je poskytování kvalitního bezdrátového a kabelového připojení k internetu na území hlavního města Prahy. Cílem našeho směřování je co nejširší pokrytí cenově dostupným internetem pro širokou veřejnost. Zajišťujeme spolehlivý internet, který pokrývá 80% území Prahy a přilehlé oblasti.

Náš klient je pro nás na prvním místě, proto pro vás vedeme zákaznické linky 24 hodin denně 365 dní v roce.

Bezdrátové připojení je dostupné a je skvělým řešením nejen pro domácnosti, ale i pro kanceláře, restaurace a hotely. Naše služby nespočívají pouze v jednorázovém dodání internetu a následnému benefitování. Náš klient je pro nás na prvním místě, proto pro vás vedeme zákaznické linky 24 hodin denně 365 dní v týdnu. Všechny služby poskytujeme na míru klientovým přáním. Jsme schopni zajistit internet do domácnosti, ale i pomoc s pokrytím širšího komplexu pomocí vybudované strukturové kabeláže.

Naším zájmem je budovat si dlouhodobě spokojené zákazníky, předcházet sporům a nabízet nadstandartní služby. Když je zákazník spokojený, jsme spokojeni i my. Díky pozitivním referencím se naše společnost posouvá každým dnem dále. Připojte se s námi.

Kontakty

Obchodní oddělení:

E-mail: obchod@internetpraha.com

 

Reklamace:

E-mail: reklamace@internetpraha.com

Vedení společnosti:

E-mail: info@internetpraha.com