Nordic Telecom se nenechává zastrašit aktuální situací, která je z velké části stále ještě ovlivněna pandemií koronaviru a připravil si novou nabídku týkající se především 5G internetu. Na co se můžete těšit?

Nordic Telecom zdražil

Ještě minulý měsíc jste u tohoto operátora mohli získat celkem 3 tarify sloužící pro připojení k 5G internetu. Jednalo se konkrétně o tarify Nordic 5G, Nordic 5G Kompakt a Nordic 5G Plus. Tarify se lišily nejen rychlostí připojení, ale také svojí cenou.

První a druhý tarif stály shodně 395 Kč měsíčně, nejdražší varianta pak zákazníka měsíčně přišla na 555 Kč. V ceně již byla započítána i venkovní anténa a Wi-Fi router. Pro zákazníky to znamenalo, že kromě prvotní placené instalace nemuseli platit nic.

A tady nastala změna: nově totiž u každého tarifu naskočila částka 75 Kč měsíčně. Proč? Nordic Telecom si totiž začal účtovat cenu za hardware. Útěchou pro zákazníky tak může být alespoň skutečnost, že místo původní částky za prvotní instalaci ve výši 1850 Kč nyní zaplatí jen 495 Kč. A to lze brát jako dobrou zprávu, nemyslíte?

Nový tarif 5G 60

Aby těch novinek nebylo málo, připravil si operátor pro nové i stávající zákazníky další tarif, v pořadí již čtvrtý. Nese název Nordic 5G 60 a slibuje rychlost 60/6 Mb/s za cenu 495 Kč měsíčně. Nový tarif tak doplní zbylé stávající.