Obchodní oddělení:
obchod@internetpraha.com

Vedení společnosti:
info@internetpraha.com

Internetpraha.com je první web na českém trhu, která umí porovnat různé typy technologií internetového připojení, digitální televize a mobilních tarifů podle přesné adresy. Výhodou je, že zákazník nemusí trávit čas zdlouhavým studováním nabídek poskytovatelů nebo navštěvovat jednotlivá prodejní místa a navíc ušetří díky výhodným cenám, které máme k dispozici v rámci partnerské spolupráce s vybranými poskytovateli. Našim cílem je pomoci zákazníkům najít nejvhodnější řešení telekomunikačních služeb pro jejich domácnosti.

Bezdrátové připojení je dostupné a je skvělým řešením nejen pro domácnosti, ale i pro kanceláře, restaurace a hotely. Naše služby nespočívají pouze v jednorázovém dodání internetu a následnému benefitování. Náš klient je pro nás na prvním místě, proto pro vás vedeme zákaznické linky 24 hodin denně 365 dní v týdnu. Všechny služby poskytujeme na míru klientovým přáním. Jsme schopni zajistit internet do domácnosti, ale i pomoc s pokrytím širšího komplexu pomocí vybudované strukturové kabeláže.
Naším zájmem je budovat si dlouhodobě spokojené zákazníky, předcházet sporům a nabízet nadstandartní služby. Když je zákazník spokojený, jsme spokojeni i my. Díky pozitivním referencím se naše společnost posouvá každým dnem dále. Připojte se s námi.

Náš klient je pro nás na prvním místě, proto pro vás vedeme zákaznické linky 24 hodin denně 365 dní v roce.

Ověřte si dostupnost internetu

    Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

    A nebo nám ZAVOLEJTE