Kontakt na Internet Praha

Internetpraha.com je první web na českém trhu, která umí porovnat různé typy technologií internetového připojení, digitální televize a mobilních tarifů podle přesné adresy. Výhodou je, že zákazník nemusí trávit čas zdlouhavým studováním nabídek poskytovatelů nebo navštěvovat jednotlivá prodejní místa a navíc ušetří díky výhodným cenám, které máme k dispozici v rámci partnerské spolupráce s vybranými poskytovateli. Našim cílem je pomoci zákazníkům najít nejvhodnější řešení telekomunikačních služeb pro jejich domácnosti.

Náš klient je pro nás na prvním místě, proto pro vás vedeme zákaznické linky 24 hodin denně 365 dní v roce.

Bezdrátové připojení je dostupné a je skvělým řešením nejen pro domácnosti, ale i pro kanceláře, restaurace a hotely. Naše služby nespočívají pouze v jednorázovém dodání internetu a následnému benefitování. Náš klient je pro nás na prvním místě, proto pro vás vedeme zákaznické linky 24 hodin denně 365 dní v týdnu. Všechny služby poskytujeme na míru klientovým přáním. Jsme schopni zajistit internet do domácnosti, ale i pomoc s pokrytím širšího komplexu pomocí vybudované strukturové kabeláže.
Naším zájmem je budovat si dlouhodobě spokojené zákazníky, předcházet sporům a nabízet nadstandartní služby. Když je zákazník spokojený, jsme spokojeni i my. Díky pozitivním referencím se naše společnost posouvá každým dnem dále. Připojte se s námi.  Ve spolupráci s O2, zásady zpracování osobních údajů, všeobecné podmínky a ceníky.

Kontakty

Obchodní oddělení:

E-mail: obchod@internetpraha.com

Reklamace:

E-mail: reklamace@internetpraha.com

Vedení společnosti:

E-mail: info@internetpraha.com