792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Neomezený internet v mobilu od Vodafone

Neomezený internet v mobilu od Vodafone

Publikováno: 4. 7. 2019269 slovČtení na 1.3 min.

Červený operátor Vodafone překvapil své zákazníky více než lákavou novinkou: neomezený internet v mobilu! Tak zní jeho nejnovější nabídka, se kterou nejednomu uživateli jistě vyrazil dech. Především pak těm, pro které je surfování na internetu každodenním chlebem.

Neomezený internet v mobilu

Zní to opravdu lákavě, že? Jen si představte, že budete moci surfovat bez jakéhokoli omezení. To je prostě pohádka!

Jedná se o nejnovější tarif od Vodafone, který si od něho slibuje opravdu velký úspěch. Zákazníci totiž díky tomuto tarifu budou moci nejen surfovat, ale i psát nebo volat bez jakéhokoli omezení. A to je novinka, která tu ještě nebyla!

Jaké jsou podmínky?

Bylo by to až příliš kouzelné, kdyby k tomu nebylo alespoň jedno „ale“. Jak už asi tušíte, i v tomto případě by se minimálně jedno našlo a to v podobě podmínek, které je potřeba pro získání nového tarifu splnit.

První podmínka: tarif funguje pouze s pevným internetem

Druhá podmínka: tarif funguje pouze v kombinaci s více SIM kartami

Nejméně můžete propojit dvě telefonní čísla, platí zde jednoduché měřítko: čím více čísel, tím lepší cena. Nejvýhodněji proto vychází varianta, ve které spojíte čtyři telefonní čísla – v takovém případě ještě jako bonus každý z vás získá slevu ve výši 3000 Kč na nový telefon, chytré hodinky nebo tablet.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.