792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Gmail se dočká nových změn

Gmail se dočká nových změn

Publikováno: 21. 2. 2019274 slovČtení na 1.4 min.

Používáte Gmail? Pokud ano, pak se můžete těšit na změny, které se nebudou týkat jen vzhledu, ale i funkcí. Vývojáři se pouští do proměny mobilní aplikace, která by měla přislíbit nejen přitažlivější design, ale i rychlejší otevírání příloh.

Co nabídne nový Gmail?

Největší změnou bude především jednodušší práce s přílohami, což určitě uvítáte s nadšením. Díky novým změnám již nebudete nuceni otevírat každou konverzaci, abyste našli potřebnou přílohu, ale najdete je na dashboardu. Další změnou bude rychlejší přepínání mezi různými gmailovými účty, což je rovněž věc, kterou uživatelé Gmailu jistě přivítají rádi.

Těšit se můžete na umělou inteligenci

Google se netají tím, že se do stále většího počtu svých produktů snaží zapojit umělou inteligenci. Není proto žádným překvapením, že se umělé inteligence dočká i Gmail.

Další změny, které vám udělají radost

Mezi další proměny, kterých se Gmail dočká, je výměna těžce zmáčknutelného tlačítka s lupou za řádek, což bude určitě daleko pohodlnější a pro uživatele jednodušší. Aplikace vás navíc bude umět upozornit na nebezpečné emaily pomocí červeného pruhu s varováním – s touto vymožeností jste se již mohli setkat u Google vyhledávače.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.