792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Jaké zásadní výhody má internetová televize?

Jaké zásadní výhody má internetová televize?

Publikováno: 19. 5. 2022362 slovČtení na 1.8 min.

Internetová televize se stala v posledních letech opravdu moderním trendem, který postupně dostává z trhu klasické satelitní připojení. Není se rozhodně čemu divit, protože televize přes internet nabídne opravdu velké množství zábavy a funkcí, které nám satelitní přenosy nedokáží nabídnout.

Navíc je v mnoha ohledech také mnohem dostupnější a levnější. To všechno jsou zkrátka výhody, které internetové televize oproti ostatním technologiím má. Pokud i vás zajímá internetová televize a nejste si opravdu jistí, zdali je internetová televize tou správnou volbou pro vás, tak zkuste zvážit její bezkonkurenčně největší výhody.

Jedno vyúčtování a vysoká dostupnost

Abychom si vyjasnili základní technologický rozdíl, tak televize přes internet nevyužívá klasického satelitního signálu. Jedná se opravdu o kompletní přenos přes internetové připojení, který je tak součástí souhrnné služby.

To má tu výhodu, že vám většina poskytovatelů namísto komplikací naopak vystaví jeden doklad s jednou částkou, který pokryje obě online služby. Vedle toho ale nezapomínejme na tem fakt, že je zároveň dostupnost internetové televize mnohem vyšší, protože ji můžeme prakticky užívat všude, kde máme stabilní pevné připojení k internetu.

Kvalitní přenos a bonusové služby

Internetová televize je schopna nabídnout přenos v mnohem větším rozlišení, než na které jsme byli zvyklí. Není dnes už vzácností sledování v UHD kvalitě u většiny nejpopulárnějších kanálů. Mimo toho ale můžete počítat i s tím, že vám televize přes internet nabídne celou řadu dalších populárních výhod. Hlavní výhodou je především funkcionalita většiny aplikací, která vám umožňuje přehrávat paralelně se živým vysíláním. Pokud jste tak například nestihli začátek filmu, můžete si jej pustit od začátku, zatím co živě je v televizi na jiném bodě.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.