792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Nejoblíbenější službou loňského roku byla televize online

Nejoblíbenější službou loňského roku byla televize online

Publikováno: 7. 3. 2023376 slovČtení na 1.9 min.

Televize online je bezesporu jednou ze služeb, které patří do moderních domácností a většina lidí na ně dnes už nenechá dopustit. Zkrátka i na poli televizí tak přišel další evoluční skok a dnes nám televize online dokazuje, že původní pozemní vysílání se s ní nemůže rovnat.

Loni se dokonce stala online televize nejoblíbenější službou roku. A kdo s ní soupeřil nejvíce? Na to vše a mnohem více se podíváme v rámci dnešního článku.

Výborná nabídka televize online

Základním důvodem, proč může být televize přes internet tak moc oblíbenou službou, je navýšení její dostupnosti. A to nejen cenově a možnostmi jednotlivých tarifů, ale také nemalým množstvím opravdu kvalitních poskytovatelů. Mezi nimi jsou giganti jako je například O2 nebo i oblíbený Starnet. Na základě toho tak televize online může hrát opravdu u naprosté většina domácností, které vás jenom napadnou.

Důvodem je úroveň personalizace

Hlavní výhodou může být právě personalizace jako taková. Není totiž problémem upravit televizi přesně podle vašich požadavků a preferencí. Přídavné balíčky umožňují televize přes internet rozšířit do konkrétních žánrů. Navíc to, že vše funguje přes internetové připojení znamená, že se automaticky dostanete ke kompletnímu rozmezí kanálu bez jakéhokoliv omezení. To se nám přitom podaří opravdu jenom málokdy s pozemním vysíláním.

Jedinou konkurencí je optika

Pokud nepočítáme připojení pomocí klasického VDSL, tak ke konkurenci půjdeme až k optickému internetu. Důvodem, proč není tak moc často poptávanou službou je hlavně fakt, že je zatím nepříliš dobře pokrytý po celé České republice. Jedná se ale o připojení k internetu, které vám nabídne skokově lepší funkce. A pokud jej spojíme právě s televizí online a HD kanály, tak máme výbornou kombinaci pro bezproblémový chod.

 

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.