792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

O2 internet pro seniory a nenáročné klienty? Jde to i levně!

O2 internet pro seniory a nenáročné klienty? Jde to i levně!

Publikováno: 1. 7. 2021381 slovČtení na 1.9 min.

Připojení k internetu nemusí být vždycky to nejrychlejší. O2 internet na to moc dobře myslí, a díky tomu můžete získat O2 internet v několika dynamicky odstupňovaných tarifech, které vám s příjemným cenovým i rychlostním odstupem nabídnou výběr správné možnosti.

Pro základní uživatele je tady O2 internet rovnou ve dvou variantách. Internet bronzový a internet stříbrný, jsou ideální možností připojení k internetu pro zákazníky, kterým stačí naprosto základní rychlost. Mohou to být například senioři nebo může jít o připojení na chalupách a zahradách.

Co vše můžete se základním připojením stabilně dělat?

Určitě se ale nabízí otázka, co vše je možné s tím nejzákladnějším možným internetem dělat. Možná vás to překvapí, ale pro obyčejné procházení internetových stránek jsou i desítky megabitů víceméně dostatečné. Pokud tedy budete potřebovat pravidelně procházet internetové stránky, hledat například cestovní spoje, užívat internetové bankovnictví či prohlížet novinky a magazíny, připojení k internetu je dostatečné.

Naopak nejpomalejší O2 internet rozhodně nenabídne nejlepší uživatelskou zkušenost v moment, kdy budete očekávat práci s multimédii. Prohlížení například videí ve vysokém rozlišení na Youtube a podobných serverech vás tak při této rychlostí nepotěší a budete se muset smířit s menším rozlišením.

Co O2 internet bronzový a stříbrný nabízí?

Teď si půjdeme prohlédnout konkrétní připojení k internetu, která vám zde celou dobu prezentujeme. Ten nejpomalejší tarif v podobě O2 internet bronzový, disponuje rychlostí až dvaceti megabitů. Cena je zde přívětivá již od 199 Kč.

Druhý zmíněný je potom internet O2 stříbrný, který byl donedávna ještě „zlatou střední cestou“. Disponuje padesáti megabity, což už postačí i na mnohá multimédia a toto připojení k internetu vás bude stát cenu od 299 Kč.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.