792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Neomezený internet v telefonu je prodejním trhákem

Neomezený internet v telefonu je prodejním trhákem

Publikováno: 24. 12. 2020398 slovČtení na 2 min.

I když se v České republice nepohybuje zas tak dlouho, tak tarify, ve kterých je neomezený internet už zaznamenávají opravdu neuvěřitelnou oblibu. I když mnohdy trvá, než i k nám dojdou výpočetní trendy z vyspělejších zemí Evropy, tak právě internet bez omezení přišel poměrně záhy a už během loňského léta se začaly ukazovat první náznaky toho, že by do budoucna mohl být neomezený internet běžnou součástí tarifní nabídky i přímo u nás.

Letos už jej nabízejí všichni tři kmenoví operátoři a také spousta operátorů virtuálních. Cena přitom opravdu převyšuje původní hodnotu tarifu jen o desítky až stovky korun a pocit zcela neomezených dat za to zkrátka stojí.

Neomezený internet v číslech, na kolik vás vyjde?

Základní otázkou ale je, kolik ve finále může pořízení stát. Tarify obsahující neomezený internet jsou zpravidla vlajkovými loděmi tarifní nabídky operátorů. Jen zřídka kdy najdete možnost neomezených dat v menších balíčcích s nízkými limity volání či SMS.

Naopak zcela zásadně už u všech operátorů najdete neomezený internet v rámci neomezených balíčků volání a SMS a cena se může od původní nástavky lišit maximálně o stovky korun měsíčně. Oproti limitu 10Gb, který byl do té doby nejvyšší častou hodnou je neomezený internet opravdu velkým příslibem datové svobody. Od sedmi set korun tak můžete vždy najít tarif, který obsahuje kompletně neomezené služby. V rámci různých akcí pak můžete neomezený internet získat i za mnohem výhodnější ceny.

Neomezený internet také v jednorázových balíčcích

Vedle tarifů s neomezenými možnostmi někteří operátoři jako například T-mobile nabízejí i možnost neomezených dat jen na určenou dobu. Například na dobu čtyřiadvaceti hodin nebo jako víkendový akční balíček si tak můžete užívat neomezený internet i bez jakýchkoliv závazků a cenově se tak pohybovat v desítkách korun za denní období.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.