792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Od koho si pořídit internet?

Od koho si pořídit internet?

Publikováno: 12. 6. 2018333 slovČtení na 1.7 min.

Nemít v současné době internet je pro drtivou většinu lidí naprosto nepředstavitelné. Internetové připojení zkrátka nedílně patří do našich životů a určitě se shodneme na tom, že jej používáme nejen doma, ale i v práci nebo ve škole. Pokud dojde řeč na internet na doma, mnoho lidí si neví rady, od koho si internetové připojení sjednat a jakému poskytovateli se minimálně na dva roky upsat. Možná ani vy netušíte, kdo z nich vám dokáže nabídnout to nejlepší, proto si určitě přečtěte náš dnešní článek, který je plný zajímavých informací!

Kdo nabízí nejlepší internet?

To je otázka, kterou si logicky položí snad úplně každý, kdo přemýšlí nad jeho sjednáním. Proto jsme pro vás připravili menší tahák, který vám s rozhodováním určitě pomůže.

Víte, co chcete?

Ještě než se vydáte na nějakou pobočku nebo zvednete telefon a začnete něco sjednávat skrze telefonní hovor, měli byste si ujasnit, co vlastně od internetu očekáváte. Nejdříve si odpovězte na následující otázky:

  1. Chcete pevný internet nebo Wi-Fi připojení?
  2. Jakou cenu jste ochotni zaplatit?
  3. Jakou rychlost internetu byste si představovali?
  4. Budete využívat i jiné služby?

Známý nebo místní poskytovatel?

Určitě je rozumné zamyslet se i nad tím, jestli vsadíte na nějakého známého poskytovatele, nebo jestli dáte šanci některému místnímu – samozřejmě v případě, že ve vašem okolí nějaký lokání poskytovatel působí. Nutno dodat, že se nelze rozhodovat pouze podle ceny, protože místní poskytovatelé se snaží konkurovat nabídkám a získávat si zákazníky i na základě lepší ceny.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.