Obchod Play od Google se dočkal předplatného Play Pass. Ačkoli je tahle služba prozatím dostupná jen v USA, v brzké době se na ni mohou těšit i další uživatelé v ostatních zemích.

Play Pass

Hned na začátek informace o ceně, protože ta každého zajímá asi ze všeho nejvíce. Předplatné stojí 4,99 dolaru, což je v přepočtu na naše české koruny cca 120 Kč za měsíc. Google ale uživatelům nabízí možnost vyzkoušet si předplatné zdarma. Tahle možnost trvá deset dní, během kterých předplatné vyzkoušíte a tzv. si ho osaháte a teprve poté se rozhodnete, jestli se za tuhle službu vyplatí platit.

Zajímavá akce

Aby toho nebylo málo, připravil Google zajímavou akci. V rámci té uživatelé zaplatí v průběhu prvního roku pouze 1,99 dolaru měsíčně. Předplatné je přitom možné sdílet až se šesti lidmi.

Co zahrnuje předplatné Play Pass?

Určitě vás také zajímá, co vlastně předplatné Play Pass zahrnuje a na co se uživatelé mohou těšit. Díky této službě dostane uživatel přístup k plným verzím 350ti aplikací a her určených pro operační systém Android. Nemusíte se obávat dalších poplatků, zároveň počítejte s tím, že se vám v aplikaci odemknou veškeré funkce a zmizí všechny reklamy.