792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

T-Mobile rozdává neomezená mobilní data

T-Mobile rozdává neomezená mobilní data

Publikováno: 11. 7. 2019243 slovČtení na 1.2 min.

Neomezená mobilní data ZDARMA? Tak to tu ještě nebylo! Růžový operátor T-Mobile letos v létě opravdu překvapil, když svým zákazníkům nabídl balíček s názvem „Neomezená data na léto“, díky kterému mohou surfovat bez omezení a to úplně zadarmo!

Neomezená mobilní data od června do srpna

Balíček je možné si aktivovat již od 20. června. Akce platí až do 31. srpna, tohoto dne se o půlnoci balíček automaticky vypne. Službu si můžete aktivovat pouze v mobilní aplikaci Můj T-Mobile – nelze o to požádat operátora na infolince, ale pracovníka na pobočce T-Mobile.

Revoluce, která nemá obdoby

Neomezená mobilní data zdarma ještě žádný jiný operátor nenabídl, T-Mobile tak drží zasloužené prvenství. Dobrou zprávou je, že operátor neomezuje své zákazníky a balíček nabízí úplně všem! To znamená, že data mohou využívat jak zákazníci, kteří mají hlasový či datový tarif, tak i ti, kteří využívají předplacenou Twist kartu a mají na ní aktivní datový balíček.

Datujte i v zahraničí

A ještě jedna skvělá zpráva na závěr jako bonus: neomezená data budete moci využívat i v zahraničí, kam třeba pojedete na dovolenou. Užívejte si léto surfování na internetu a neplaťte za to ani korunu navíc!

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.