792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Výhody HD internet, které vám žádné další podobné služby neposkytnou

Výhody HD internet, které vám žádné další podobné služby neposkytnou

Publikováno: 27. 12. 2022387 slovČtení na 1.9 min.

Slyšeli jste někdy o této službě? Pokud ne, tak rozhodně může být HD internet něčím, co vás dokáže zaujmout. Jedná se o internetové připojení od společnosti O2, které vám nabízí možnosti mnohem efektivnějšího stahování dat.

Způsob, kterým vám HD internet nabídne mnohem lepší a rychlejší nahrávání dat spočívá v tom, že v rámci používání HD internet dochází k částečnému stahování dat na serveru O2. Proč to ale služba dělá a co vám tím nabídne? To zjistíte na následujících řádcích!

Problémy vzdálených datových úložišť

Při používání připojení k internetu není žádnou vzácností, že se stahují data na ohromné vzdálenosti, klidně i mezi kontinenty. Všechno přitom probíhá doslova mrknutím oka. Jenže kdykoliv stahujeme data ze vzdálených serverů, tak musí vše proudit přes jednotlivé uzly. Může se tak mnohdy stát, že se data na cestě zaseknou. V ten moment sice může být internetové připojení funkční a stabilní, ale data to nijak neurychlí.

Rychlejší přístup díky před-nahrávání

Samotný HD internet všechno dokáže urychlit tím, že společnost O2 v rámci svých vlastních serverů stahuje průběžně data tak, abyste je měli doslova na sáhnutí ruky. Díky tomu tak nemusíte neustále oslovovat vzdálené servery a váš domácí internet může na potřebná data dosáhnout mnohem rychleji, než by jinak bylo možné.

Smart Box a HD internet pohromadě

Jednou z věcí, které získáte při používání HD internet, je také Smart Box. Jedná se o chytré zařízení, které může na první pohled plnit stejnou funkci jako kterýkoliv jiný router. Jenže právě sám Smart Box vám umožňuje, aby vaše internetové připojení mohlo mnohem rychleji a efektivněji sáhnout po datech, která jsou uložená na serverech O2. Rozhodně se tak jedná o inovativní a velice zajímavou službu.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.