792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Získejte 100 GB dat od O2

Získejte 100 GB dat od O2

Publikováno: 4. 8. 2020288 slovČtení na 1.4 min.

Získejte 100 GB dat za lákavou cenu 300 Kč – to je nová limitovaná nabídka od modrého operátora O2. Ten se rozhodl začít nabízet předplacené karty se 100 gigabajtovým balíčkem za tři stovky. Má to ale určité podmínky.

100 GB každý měsíc

Jak by se vám líbilo využívat takovou porci dat jen za 300 Kč měsíčně? Mnoha zákazníkům se tahle nová nabídka zdá velmi lákavá a nadšeně ji využívají. A z toho má operátor samozřejmě velkou radost.

Je pravda, že podobná nabídka nemá obdoby. V tomto je modrý operátor patřící k nejsilnější trojici na českém trhu jasně napřed oproti svým konkurentům.

Jak to vlastně funguje?

Pokud i vás tahle limitovaná nabídka zaujala, pak se určitě zajímáte, jak to vlastně celé funguje. Platnost balíčku je 30 dní, po kterých se bude automaticky obnovovat. Balíček se aktivuje automaticky, zákazník jej nemůže manuálně vypnout. V případě, že zákazník nebude mít na kartě dostatek kreditu, dojde k aktivaci balíčku v okamžik jeho dobití.

Jaké jsou podmínky?

Limitovaná nabídka má samozřejmě i své podmínky. Jedna z nich se týká dobíjení, kdy musí dojít k dobití kreditu minimálně jednou za 12 měsíců, poté by došlo k deaktivaci. 100 GB  dat je možné využít jen na území České republiky, jinde ve světě  ani v EU nebudou fungovat. V jedné objednávce si zákazník může pořídit maximálně 3 SIM karty.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.