792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Datamánie je u konce, překupníci však na ní vydělávají i nadále

Datamánie je u konce, překupníci však na ní vydělávají i nadále

Publikováno: 15. 9. 2020302 slovČtení na 1.5 min.

Datamánie od modrého operátora O2 je u konce. Akce, díky které jste si mohli v limitované nabídce pořídit předplacenku se 100 GB dat jen za 300 Kč, skončila na začátku září. Překupníci však na této akci vesele vydělávají i nadále.

Datamánie vzbudila velký zájem

U modrého operátora jste si během léta mohli pořídit předplacenou kartu, se kterou jste mohli každý měsíc prosurfovat 100 GB dat jen za 300 Kč. Tahle akce mezi lidmi vzbudila opravdu nevídaný zájem.

I přes velkou popularitu se O2 rozhodlo akci ukončit. Již na jejím spuštění předesílalo, že je to akce limitovaná. Na začátku září tohoto roku proto Datamánie skončila a předplacené karty již není možné u O2 pořídit.

Překupníci přeprodávají nakoupené předplacenky

Ačkoli O2 povolilo pouze 3 předplacené karty na jednoho zákazníka, podařilo se překupníkům nakoupit je do zásoby a po skončení akce s nimi začali vesele obchodovat.

Na internetu se proti právě po oficiálním konci Datamánie začaly objevovat nabídky s předplacenými kartami, přičemž jejich cena mnohdy stoupla až na několik tisíc korun. Ačkoli to byly opravdu vysoké částky, již několik dní po skončení akce měli někteří prodejci „prázdné pulty“ – předplacené karty vyprodali.

To svědčí o jediném: o předplacené karty se 100 GB dat jen za 300 Kč měsíčně je tak velký zájem, že některým zákazníkům nedělá problém si za ně připlatit.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.