792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Jaká je vánoční nabídka Vodafone?

Jaká je vánoční nabídka Vodafone?

Publikováno: 19. 11. 2020388 slovČtení na 1.9 min.

Vánoční nabídka Vodafone byla představena až jako poslední, ale ničemu to určitě nevadí, protože se červený operátor nenechal zahanbit a pro nové i stávající zákazníky si připravil nejednu zajímavou sváteční nabídku.

Jaká je vánoční nabídka Vodafone a na co se můžete těšit?

Konec roku už tradičně patří vánočním nabídkám od mobilních operátorů, kteří ačkoli by to nepřiznali nahlas, každoročně svádí konkurenční boj v tom, který z nich dokáže zákazníkům nabídnout něco zajímavějšího a lepšího.

Letos tomu samozřejmě nemůže být jinak. Ačkoli se Vodafone s vánoční kampaní vytasil až jako poslední, stávající a jistě i noví zákazníci mu to odpustí, protože se rozhodně je na co těšit.

Neomezená data v mobilu

Jednou z vánočních nabídek jsou neomezená data v mobilu s měsíčním datovým tarifem. Operátor nerozlišuje, zda má zákazník smlouvu nebo předplacenou kartu. Data lze aktivovat pouze jednou, na stránkách operátora a jsou platná na zbytek zúčtovacího období a celé následující zúčtovací období.

Videotéka

Videotéka je určitě mezi zákazníky oblíbená služba, natož zrovna teď, když se blíží svátky, hodně lidí bude mít dovolenou a tím pádem spoustu volného času. Vánoční nabídka Vodafone proto myslela i na milovníky pohádek a filmů. Zákazníci proto ve videotéce najdou 50 vánočních film a pohádek zdarma.

Pevný internet zdarma na 3 měsíce

Do vánoční kampaně byl zahrnut i pevný internet, který mohou stávající i noví zákazníci Vodafone získat na 3 měsíce zadarmo. Pokud jste stávající zákazník a chcete si internet užívat 3 měsíce zdarma, musíte si navýšit svoji aktuální rychlost. Noví zákazníci si pro získání internetu zdarma na tři měsíce musí u operátora sjednat novou smlouvu.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.