792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Jakou ADSL rychlost vám dokáží současní operátoři v České republice nabídnout?

Jakou ADSL rychlost vám dokáží současní operátoři v České republice nabídnout?

Publikováno: 6. 4. 2021351 slovČtení na 1.8 min.

ADSL rychlost je tématem, které se řeší už dlouhou dobu. Připojení k internetu pomocí ADSL je jednou ze starších technologií internetového připojení, které se stále používají. ADSL rychlost přitom nespadá mezi nejmodernější a nejrychlejší kapacity a ADSL rychlost pomalu vytlačuje modernější VDSL nebo optické kabely.

I tak ale zůstává ADSL připojení hlavním zdrojem připojení k internetu a ADSL rychlost dokáže vystačit i velice náročným uživatelům. Jakou ADSL rychlost vám dokáží nabídnout nejpřednější operátoři v rámci České republiky?

UPC nabídne ADSL rychlost až jeden terabit!

Společnost UPC je jedním z největších republikových poskytovatelů internetového připojení. Nedávno jej však dokázal skoupit gigant na poli poskytování mobilních služeb Vodafone a spojil tak dvě z největších telekomunikačních společností v České republice. Rychlost ADSL tady rozhodně patří mezi ty naprosto nejvyšší a hlavní nabídkou je dokonce rychlost jednoho terabitu, která naprosto dokonale vystačí i na sebeobtížnější nároky.

250Mbs v tarifu O2 Platinový postačí i náročným

Pokud pak nepotřebujete ADSL rychlost vyšplhat do nejvyšších pater, tak vám naprosto dokonale postačí i standardní připojen od operátora O2. Ten v rámci připojení kabelem nabízí rychlost 250 megabitů, která dokonale postačí všem běžným i více náročným uživatelům připojení.

T-mobile konkuruje především počtem nabídek

Poslední z hlavních operátorů T-mobile tentokrát konkuruje spíše počtem nabídek. Maximální rychlost se pohybuje stejně jako u O2 na 250 megabitech, ale T-mobile nabízí rovnou desítky možností připojení k internetu, které jsou pochopitelně cenově i kapacitně velice dobře odstupňovány. Díky tomu si svoji ADSL rychlost a k ní úměrnou cenu najde většina klientů, kteří o službách T-mobile přemýšlí.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.