792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Nakupujete vánoční dárky na internetu na poslední chvíli? Kontrolujte si data doručení!

Nakupujete vánoční dárky na internetu na poslední chvíli? Kontrolujte si data doručení!

Publikováno: 16. 12. 2021397 slovČtení na 2 min.

Internetové obchody jsou pro nás jednou z nejlepších možností, jak nakoupit na poslední chvíli. Velký výběr, většinou všechno zboží na skladě a k tomu doručení až domů. To vše nám moderní nakupování přes internet dokáže nabídnout.

Pokud ale nakupujete na poslední chvíli před vánoci, tak je lepší kontrolovat data doručení. Víceméně všechny obchody jsou schopny expedovat objednávky i z třiadvacátého prosince. Problémem ale je, že ne každý dopravce dokáže tyto objednávky společně doručit do vánoc.

Největší spoleh je na výdejní místa prodejců

Při nakupování přes internet se můžete spolehnout na celou řadu dopravců. Většinou vám všechny obchody nabídnou více možností, z nichž každá má svoje výhody. Jednou z těch, které jsou ale opravdu nejspolehlivější v moment, kdy spěcháte, je doručení přímo na výdejní místa nebo pobočky prodejen. Efektivní způsob doručení vám může nabízet v našich podmínkách například Alza, CZC nebo Mall. Což jsou služby, které vám nabídnou opravdu velké množství různorodého zboží, takže u nich mnohdy není problém zařídit vánoce pro víceméně celou rodinu.

Nejvíce zahlcená je v aktuálně Česká pošta

Česká pošta je u nás aktuálně nejvytíženější službou doručování zásilek. Při nakupování na poslední chvíli se vám tak zdaleka nemusí vyplatit spoléhat práce na ČP. je pravda, že i při nakupování přes internet u jednoho prodejce, je tady rozhodující hlavně položení vašeho bydliště.

Pokud totiž jste ve městě, kde má pošta některý z hlavních dopravních uzlů, tak se může rychlost doručení zvýšit i o polovinu. Možná o něco spolehlivější službou pro nakupování na poslední chvíli tak může být oblíbená Zásilkovna. Tady ale pro změnu pamatujte na to, že mnohá výdejní místa nemusí být na poslední chvíli přístupná.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.