Pevný internet od T-Mobile teď v rámci nové akce můžete získat za parádní cenu 299 Kč měsíčně. Akce běží až do konce roku, do kdy máte příležitost sjednat si internet o libovolné rychlosti a zajistit si akční cenu na prvního půl roku.

Pevný internet za super cenu

Speciální akční nabídka růžového mobilního operátora navazuje na nabídku, která tu byla v září. Tehdy totiž operátor nabízel pevný internet se slevou až 40 % a i tahle akce se svého času těšila velkému zájmu. Možná i to byl důvod, proč T-Mobile nelenil a přispěchal s další jistě velmi lákavou akcí.

Akce pro nové i stávající zákazníky

Pevný internet se zajímavou akční cenou si u operátora mohou sjednat jak stávající, tak i noví zákazníci. Akce se tentokrát týká jak optického internetu, tak pevného internetu xDSL, pevného internetu vzduchem a také pevného internetu do zásuvky. Rozhodně tak je z čeho vybírat a zákazníci si jistě přijdou na své.

Užívejte si slevu na půl roku

Pokud si u T-Mobile nyní sjednáte jednu z výše zmíněných služeb, získáte na prvních 6 měsíců super akční cenu – za internet budete platit jen 299 Kč měsíčně. A to bez ohledu na rychlost. Jedinou podmínkou je, že si službu od růžového operátora musíte objednat do 31. prosince tohoto roku.