792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Vizuální rádio nově v O2 TV

Vizuální rádio nově v O2 TV

Publikováno: 11. 9. 2018249 slovČtení na 1.2 min.

O2 TV začne divákům umožňovat sledování vůbec prvního vizuálního rádia, díky kterému tak budou moci vysílání nejen slyšet, ale dokonce i vidět! Tuto novinku se jako první rozhodl otestovat Radiožurnál, který má spoustu věrných posluchačů, z nichž se nyní mohou stát i nadšení diváci.

Vizuální Radiožurnál v O2 TV boxech

Pokud rádi posloucháte rádio (a jste dokonce i fanouškem Radiožurnálu), pak je tahle zpráva určena právě pro vás! Jsou mezi námi tací, pro které je poslech rádia doslova každodenním chlebem. Od teď máte možnost oblíbené rádio nejen poslouchat, ale dokonce jeho vysílání i sledovat. Vizuální Radiožurnál najdete v O2 TV boxech ve standardní televizní nabídce.

Proč tato služba vznikla?

Možná vás napadá otázka, proč něco jako vizuální rádio vůbec vzniklo?! Cílem této služby je nabídnout divákům veškeré informace, aniž by přitom museli cokoli hledat na mobilu, tabletu nebo notebooku. Díky vizuálnímu rádiu budou moci sledovat například časovou lištu s názvem hrané skladby, budou si moci pustit pohledy do studií prostřednictvím webkamer, uvidí rovněž dopolední rozhovory, které jsou na Radiožurnálu velice oblíbené.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.