792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

O2 nově nabízí pevný internet s rychlostí 250 Mb/s!

O2 nově nabízí pevný internet s rychlostí 250 Mb/s!

Publikováno: 7. 6. 2018294 slovČtení na 1.5 min.

Oblíbený mobilní operátor O nově přichází se zajímavou nabídkou. Do své nabídky zařadil nový tarif pevného internetu, se kterým můžete využívat rychlost stahování Mb/s za 749,-Kč měsíčně.

Pevný internet se závazkem

Hned na začátek je určitě potřeba zmínit, že pevný internet od O2 za již zmíněnou cenu 749,-Kč měsíčně získáte pouze v případě, kdy se společnosti „zavážete“ na dva roky. To znamená, že se jim musíte „upsat“ na dobu dvou let, během kterých budete využívat jejich služby a oni vám za odměnu nabídnou cenově lákavější nabídku.

Rychlost stahování a rychlost odesílání

Asi každého nejvíce zajímá, jak se to má s rychlostmi nově nabízeného pevného internetu. Jak jsme již napsali v úvodu dnešního článku, nový pevný internet s názvem ULTRA HD nabízí rychlost stahování 250 Mb/s, rychlost pro odesílání se pak pohybuje okolo 25 Mb/s, což bohatě vystačí pro sledování online videí, hraní online her, stahování filmů nebo jiných souborů.

Co je k tomu potřeba?

Pokud vás zaujala představa, že si budete užívat rychlý internet za pěknou cenu, určitě vás zajímá, jestli jsou i další podmínky, které je potřeba splnit. Nutností je pořídit si O2 Smart Box, který si jako jediný poradí s tak vysokou rychlostí. Dobrou zprávou je, že bude fungovat jak skrze kabel, tak i přes WiFi-připojení, takže si na své přijde opravdu každý.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.