792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

O2 nabízí internet na doma od 399 Kč

O2 nabízí internet na doma od 399 Kč

Publikováno: 30. 4. 2018328 slovČtení na 1.6 min.

Uvažujete-li o zřízení nového připojení v domácnosti, může být jedním z možných řešení internet na doma od oblíbeného poskytovatele internetu O2. Ten se snaží udržet krok s konkurenčními společnostmi a svým stávajícím i novým zákazníkům tak nabízet férové služby ze férové peníze.

Internet na doma levně a za slušnou cenu

Určitě se shodneme na tom, že O2 patří na seznam ověřených a stále oblíbenějších poskytovatelů nejen internetu, ale i dalších služeb. Právě rozmanitá nabídka služeb a férové ceny jsou důvodem k tomu, že neustále přibývají noví a noví zákazníci. Vy teď můžete být další z nich. Podívejte se na cenové nabídky společnosti O2.

Internet OPTIMAL HD až 20 Mbit/s 399,- Kč/měsíčně
Internet AKTIV HD až 50 Mbit/s 449,- Kč/měsíčně
Internet PREMIUM HD až 100 Mbit/s 549,- Kč/měsíčně

Internet s rychlostí až 20 Mbit/s můžete získat již od 399,- Kč měsíčně. Za tu samou cenu získáte ten samý internet i u společnosti T-Mobile. V této službě se konkurenční společnosti neliší.

Zjistěte, zda máte pokrytí

Ještě než začnete nadšeně tleskat a radovat se, že jste našli ideální internet na doma za cenu, která nezruinuje váš finanční rozpočet, zjistěte si, jestli má společnost O2 na vaší adrese vůbec nějaké pokrytí. I když se O2 rádo hrdě prezentuje tím, že dokáže pokrýt až 99 % adres, není nad to mít jistotu. Rychlost připojení si ověříte na stránkách O2 nebo můžete zavolat operátorovi na bezplatné lince.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.