792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Vysokorychlostní internetové připojení v 5G síti od T-mobile

Vysokorychlostní internetové připojení v 5G síti od T-mobile

Publikováno: 12. 3. 2018254 slovČtení na 1.3 min.

Internetové připojení je v současné době považováno za standard. Každý chceme být online kdykoli a kdekoli, ať už doma, v práci nebo v nákupním centru. Společnost T-Mobile se jako první operátor odhodlala pustit do výstavby 5G sítě. Možná si teď říkáte „wáu, to bude rychlost!“, protože takové internetové připojení tu ještě nebylo.

Internetové připojení v senzační rychlosti

Během tohoto roku by se měla 5G síť rozšířit do několika desítek amerických měst. Na vysokou rychlost internetu se tak může těšit například Las Vegas, Dallas nebo New York. Ačkoli je spuštění 5G sítě naplánováno do konce tohoto roku, ne všichni uživatelé budou moci z této novinky čerpat.

Ptáte se proč?!

Budou si muset počkat

Vysokorychlostní internetové připojení je bezesporu obrovským lákadlem. Jenže k čemu vám bude dostupnost 5G sítě, když váš mobilní telefon nebude na 5G technologii připravený? Drtivá většina chytrých mobilních telefonů si s tím neporadí a nové modely, které už 5G síť zvládnou, přijdou na trh až v průběhu roku 2019. I když se přesně neví, jaká konkrétní města jako první získají pokrytí 5G sítě a společnost T-Mobile o tom i nadále mlčí, budou si muset jejich obyvatelé počkat.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.