792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

O2 mění tarify: dočkají se nejen vyššího množství dat, ale i nového názvu

O2 mění tarify: dočkají se nejen vyššího množství dat, ale i nového názvu

Publikováno: 15. 1. 2019468 slovČtení na 2.3 min.

S nástupem nového měsíce se tarify u modrého operátora O2 dočkají hned několika změn. Nově se budou lišit nejen svým názvem, ale i množstvím dat, které nabídnou zákazníkům. Jiné budou i ceny. Chcete vědět, co si na vás jeden z nejsilnějších mobilních operátorů na českém trhu od února chystá? V tom případě čtěte dál!

Jaké změny čekají na tarify u operátora O2?

Změny se týkají šestice tarifů, které má O2 ve své nabídce. Nejvýraznější změna bude spočívat v jejich dosavadním názvu. Jediné, co se u tarifů nezmění, bude název Free, následně ale získají název podle toho, jak vysoké množství dat nabízí. Operátor O2 se rozhodl tarify přirovnat ke kovům v závislosti na tom, kolik dat zákazníkovi nabídnou.

Na jednotlivou nabídku tarifů a jejich názvy se můžete podívat v této tabulce:

Free Mini Free Modrý Free Bronzový Free Stříbrný Free Zlatý Free Platinový
Neomezené volání a SMS do sítě O2 Neomezené volání a SMS do všech sítí Neomezené volání a SMS do všech sítí Neomezené volání a SMS do všech sítí Neomezené volání a SMS do všech sítí Neomezené volání a SMS do všech sítí
50 MB dat 500 MB dat 3 GB dat 6 GB dat 12 GB dat 60 GB dat
349 Kč / měsíčně 499 Kč / měsíčně 749 Kč / měsíčně 849 Kč / měsíčně 1 199 Kč / měsíčně 2 499 Kč / měsíčně

Jak se u tarifů zvýšila data?

Nejvyšším tarifem je Free Platinový, u kterého zákazníci získají celkem 60 GB dat. Navýšení se dočkal i druhý nejlepší tarif, konkrétně tedy Free Zlatý, u kterého došlo ke zvýšení dat z celkového množství 10 GB na 12 GB – nově tedy zákazníkům nabídne o 2 GB dat měsíčně více a to za cenu 1 199 Kč.

Dvakrát více dat?

Další novinkou je lákavá možnost získat dvojnásobné množství dat. Tato nabídka je určena pro věrné zákazníky, kteří se rozhodnou sjednat si u operátora tarif na 2 roky. V takovém případě je O2 odmění dvojnásobným množstvím dat, což se nejvíce vyplatí zejména zákazníkům, kteří využívají tarif s 200 MB a 1,5 GB dat – u těch je totiž podle statistik tohle množství dat nedostačující.

 

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.