792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Nová aplikace Tinder U pro vysokoškoláky

Nová aplikace Tinder U pro vysokoškoláky

Publikováno: 14. 8. 2018279 slovČtení na 1.4 min.

Znáte Tinder? Není se čemu divit! Tinder je oblíbená mobilní seznamka, za kterou si v dnešní době platí necelé 4 miliony lidí. Nově vzniklá aplikace s koncovkou U je určena pouze pro vysokoškoláky.

Tinder U pro studenty vysoké školy

Tinder U je mobilní aplikace určena pouze pro studenty vysoké školy. Připojíte se k ní pouze v případě, kdy budete mít email s koncovkou .edu, což je první forma zabezpečení, kterou se aplikace chrání před zneužitím nevhodnými osobami.

Další ověření probíhá prostřednictvím lokalizace. Aplikace dokáže se uživatele lokalizovat a tím pádem si ověřit, jestli se daný uživatel skutečně po většinu času zdržují v okolí jimi registrované univerzity.

Proč jen pro studenty?

Možná vás nyní napadá otázka, proč je nová mobilní aplikace určena pouze pro studenty vysokých škol a není dostupná pro všechny. Na tuto otázku nemáme konkrétní odpověď, dovolíme si ale Tinder srovnat s Facebookem, který začínal podobně- i on byl v první řadě určený pouze pro studenty a jak je to s ním nyní, kdy je dostupný pro kohokoli po celém světě.

Nyní jede na iOS, později možná i na Androidu

V současné době nová mobilní aplikace běží pouze na smartphonech, které mají operační systém iOS. Podle plánů se připravuje i verze pro uživatele, jejichž mobilní telefony disponují operačním systémem Android. Otázkou je, kdy i pro ně bude služba dostupná.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.