792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Chcete mobilní televizi od T-Mobile úplně zadarmo?

Chcete mobilní televizi od T-Mobile úplně zadarmo?

Publikováno: 29. 5. 2018295 slovČtení na 1.5 min.

Je to jen pár týdnů, co se společnost T-Mobile rozhodla nabídnout svým zákazníkům mobilní televizi, což je vlastně mobilní verze klasické televize přes internet. Ta si u lidí získala poměrně velkou přízeň a její popularita neustále roste, takže T-mobile dospěl k názoru, že by mohl počet zákazníků zvýšit právě tím, že jim umožní sledovat oblíbené pořady odkudkoli, bez nutnosti sedět před televizní obrazovkou.

Vyzkoušejte mobilní televizi zadarmo

Aby toho nebylo málo, rozhodl se teď T-Mobile nabídnout zákazníkům mobilní televizi úplně zadarmo. Akce trvá od 30. dubna až do 31. července tohoto roku. Během této doby proto můžete vyzkoušet v rámci promo akce mobilní televizi zadarmo, sledovat díky ní můžete své oblíbené pořady, filmy nebo seriály jak v mobilním telefonu, tak i na tabletu, stolním počítači nebo notebooku. Nebudete ničím omezováni a televizi tak můžete sledovat opravdu odkudkoli.

Co pro to musíte udělat?

Jakmile je možnost získat něco zadarmo, slyší na to většina lidí a jen málokdo by si takovou příležitost nechal ujít. Proto možná i vás zajímá, co musíte udělat pro to, abyste i vy mohli vyzkoušet mobilní televizi bez jakéhokoli poplatku. Jsou tu dvě podmínky, které je potřeba splnit:

  1. mít doma T-mobile SAT TV
  2. mít u T-Mobile hlasový tarif

Pokud tyto dvě podmínky splňujete, nic nebrání tomu, abyste až do konce července sledovali filmy a pořady na svém mobilu.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.