792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

O2 televize přes internet nabízí dětské pořady v češtině i angličtině

O2 televize přes internet nabízí dětské pořady v češtině i angličtině

Publikováno: 15. 3. 2018278 slovČtení na 1.4 min.

O2 televize přes internet přichází s další novinkou, která se tentokrát týká vašich dětí! Pokud máte doma zvídavá dítka, která milují sledování kreslených pohádek a seriálů, pak byste měli vědět, že od začátku března tohoto roku bude O2 televize přes internet vysílat pořady na dvou oblíbených stanicích jak v českém, tak i anglickém jazyce!

Zábavná forma učení

Televize přes internet od společnosti O2 myslí nejen na své velké diváky, ale chce se přizpůsobit i těm menším. Nově si teď budete moci vybrat, jestli vaše děti budou pořady na stanicích Cartoon Network a Nick Junior sledovat v českém, nebo anglickém jazyce. Zvláště pak děti předškolního věku lze touto formou nenásilně připravovat na znalost cizího jazyka, která je v současné době nezbytná.

Zpětné přehrávání a možnost volby

U O2 televize přes internet je samozřejmostí zpětné přehrávání, díky kterému vám žádný oblíbený pořad už nikdy neuteče. I vaše dítka si mohou oblíbené seriály, jako například Raketové bolky Kytka, Ben 10, Kiva umí nebo Tlapková patrola pouštět několikrát za sebou a to až několik dní zpětně. Pořad lze spustit v obou jazycích, takže se nejdříve mohou dívat v angličtině a poté v češtině, nebo naopak.

 

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.