792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Vodafone Pass je v provozu již jeden rok

Vodafone Pass je v provozu již jeden rok

Publikováno: 13. 11. 2018271 slovČtení na 1.4 min.

Červený operátor Vodafone tento rok oslavil první narozeniny služby známé jako Vodafone Pass, která uživatelům umožňuje využívat data, aniž by je museli čerpat ze svých tarifů.

Znáte Vodafone Pass?

Vodafone Pass je speciální služba, která zákazníkům dovoluje surfovat po internetu, sledovat internetovou televizi v mobilu, prohlížet si videa na youtube nebo chatovat s přáteli na sociálních sítích, aniž by museli čerpat data, která od operátora mají v rámci svého sjednaného telefonního tarifu.

Služba je v provozu jeden rok, během kterého díky ní zákazníci využili takové množství dat, které by pohodlně zásobovalo více než milion hodin strávených sledováním filmů ve Full HD rozlišení.

Nové balíčky jsou v provozu

V říjnu roku 2017 se ke standardnímu balíčku Vodafone Pass přidaly i další tematické balíčky:

* Video Pass
* Music Pass
* Social Pass
* Chat Pass

Pro koho je služba vhodná?

Službu mohou využívat všichni zákazníci, nejvíce se samozřejmě vyplatí především těm, kteří mají u operátora sjednaný nižší tarif, v rámci kterého mají měsíčně k dispozici jen malý objem dat. Pokud jim tato data nestačí, nebo je nechtějí zbytečně plýtvat, pomůže jim služba pohodlně vykonávat činnosti, které mají rádi, aniž by museli řešit, jestli vyjdou do konce měsíce s omezeným množstvím dat v tarifu.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.