792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Vodafone zkvalitňuje pevné připojení k internetu

Vodafone zkvalitňuje pevné připojení k internetu

Publikováno: 13. 9. 2018232 slovČtení na 1.2 min.

Pevné připojení k internetu je bezesporu jednou z nejvíce využívaných služeb. Tuto skutečnost si uvědomuje i oblíbený červený operátor Vodafone, který se rozhodl zvýšit kvalitu pevného internetu a to díky nové spolupráci se společností Quadruple. Ta se zaměřuje na poskytování vysokorychlostní sítě, což pro zákazníky Vodafone znamená jediné: kvalitnější, lepší a stabilnější pevné připojení k internetu!

Kdy se můžeme těšit na změny?

První změny by měly nastat již na konci září, prohlásil Jan Slabihoud, ředitel velkoobchodu Vodafone CR. Dle jeho slov se budou do platformy Quadruple brzy zapojovat i konkurenční hráči na trhu, kteří poskytují vysokorychlostní pevné připojení k internetu.

Kvalitní pevné připojení k internetu ve městě i na vesnici

Je obecně známo, že zatímco lidé žijící ve městech si mohou užívat vysokorychlostní internet, obyvatelé vesnic už to tak veselé nemají. To se ale Vodafone chystá změnit! Rozšiřuje své pole působnosti nejen do regionů, ale i do venkovských sídel. To má zapříčinit, že i na venkově bude internet kvalitní a lidé se díky tomu začnou vracet k životu na vesnicích, jež se dokáže ve všech směrech vyrovnat životu ve velkoměstě.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.