792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Připojení k internetu od T-Mobile – jaké máte možnosti?

Připojení k internetu od T-Mobile – jaké máte možnosti?

Publikováno: 2. 8. 2018320 slovČtení na 1.6 min.

Možností připojení k internetu od T-Mobile je hned několik, takže je vysoká šance, že si u tohoto růžového mobilního operátora každý přijde na své. V dnešním článku vám představíme jednotlivé možnosti internetového připojení, abyste si mohli udělat představu, jestli i vám má T-Mobile co nabídnout.

Varianty připojení k internetu

Hned na začátek si zmíníme všechny možnosti připojení k internetu. Vybírat můžete ze dvou základních variant připojení:

  1. Internet na doma
  2. Mobilní internet

Tyto dvě možnosti se ještě dále dělí:

Internet na doma

Mobilní internet

  • internet do notebooku
  • internet do tabletu

Rychlost a cena internetu na doma

Oblíbenou alternativou připojení k internetu je internet na doma. T-Mobile jej nabízí v několika rychlostech, podívejme se na konkrétní nabídku.

  • Pevný internet můžete získat za cenu od 399 Kč do 799 Kč měsíčně. Co se rychlosti týče, vybírat můžete mezi připojením od 20 Mbit/s do 250 Mbit/s.
  • Přenosný internet T-Mobile nabízí za cenu od 499 Kč do 1299 Kč měsíčně, s rychlostí se to má tak, že můžete vybírat mezi připojením od 20 Mbit/s do 100 Mbit/s.

Rychlost a cena mobilního internetu

Pokud máte zájem o mobilní připojení, i zde máte na výběr mezi několika možnostmi. Internet si můžete pořídit jak do notebooku, tak do tabletu.

  • Mobilní internet je k dostání v několika balíčcích, nejnižší datový limit nabízí 1500 MB/měsíčně, nejvyšší pak 10 000 MB/měsíčně. Co se ceny týče, setkáte se s částkou od 199 Kč do 499 Kč/měsíčně.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.