792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Oktagon TV od O2 je stále oblíbenější! Dopřejte si i vy výběrový kanál s tou nejlepší bojovou akcí

Oktagon TV od O2 je stále oblíbenější! Dopřejte si i vy výběrový kanál s tou nejlepší bojovou akcí

Publikováno: 18. 3. 2021376 slovČtení na 1.9 min.

Oktagon TV je jedním z kanálů, které patří do sportovního balíčku O2 TV. Zároveň je ale Oktagon TV i nejlepším českým kanálem, který se zabývá aktivně bojovým uměním. V rámci předplatného sportovního kanálu Oktagon O2 TV si můžete dopřát ty nejlepší galavečery v živém vstupu, a to včetně komentáře od profesionálních a bývalých zápasníků.

Zní to skvěle? Tak paráda! Je to totiž extrémně jednoduché, protože je Oktagon TV, jak již bylo zmíněno, součástí oblíbeného sportovního balíčku. Dnes si představíme, jak televizní balíček od O2 sehnat a s ním také Oktagon TV.

Získat televizní balíček od O2 je velice jednoduché

Televizní balíčky od O2 jsou velice rychle a jednoduše dostupné. Pokud jste novými klienty, tak máte navíc unikátní možnost na první měsíc nebo i víc, vyzkoušet O2 TV zadarmo. Potřebujete jen standardní registraci s platební kartou, jako je to i ke klasickému účtu. Poté jen stačí počkat chvíli na aktivaci a na konkrétní období získáte O2 TV zadarmo.

Výhodou je, že je celý proces velice rychlý a nemusíte u něj podepisovat žádné smlouvy. Pokud vaše představy teď Oktagon TV, nebo jakýkoliv kanál nenaplní. Tak máte možnost bezplatně zrušit účet dřív, než přejde na aktivní a začne pravidelně čerpat měsíční poplatek.

Co je to Oktagon TV konkrétně?

Oktagon O2 TV je součástí příplatkového sportovního balíčku. Najdete v něm kompletní hokejový, fotbalový i tenisový program a mimo jiné také Oktagon TV. Ta je specializovaná na bojová umění a největší výhodou tohoto televizního kanálu je pochopitelně živé vysílání z fighterských gala večerů. Ve spojení s odbornými komentátory a zajímavými pohledy do zákulisí se stává Oktagon TV velcie zajímavou televizí, pro všechny milovníky bojových umění.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.