792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Porovnání tarifů s neomezenými daty

Porovnání tarifů s neomezenými daty

Publikováno: 19. 7. 2022382 slovČtení na 1.9 min.

Neomezená data už dostaneme víceméně od každého důležitého operátora u nás. Jenže v rámci porovnání tarifů zjistíme, že ne u každého dostaneme tato data za podobných hodnot nebo za podobných vlastností. Dnešní porovnání tarifů se tak bude zaměřovat čistě jen na ty tarify, kde jsou neomezená data.

Abychom u toho ale nezapomněli na standardní požadavky klientů, tak nebudou neomezená data jediným parametrem, ale v porovnání tarifů najdete jen takové, které vám nabídnou rovněž i neomezené volání a SMS.

Třetí příčku zabírá společnost O2

V současnosti můžete v rámci speciální akce sehnat nejlevnější neomezený tarif od O2 za 1 099 Kč. Ačkoliv to není o hodně větší částka než u druhého místa, tak je to stále vyšší hodnota a mimo toho musíme počítat s tím, že po vypršení tříměsíční lhůty se dostanete do stejného pásma, jako kdokoliv jiný. Proto O2 zabírá třetí příčku, ačkoliv nenabízí rozhodně špatné služby.

Stříbrná pozice patří T-mobile

U T-mobile seženete sice o něco pomalejší připojení, protože se bavíme o menší maximální datové rychlosti. Jenže zároveň se bavíme o stabilní částce 1 075 Kč za zcela neomezený tarif, přičemž budete při běžném užívání svých dat naprosto spokojení. Jen lidé zvyklí na rychlé připojení mohou pocítit, že nejlevnější tarif nemusí být pro ně zrovna optimální volbou.

Jednoznačným vítězem je Vodafone

Třetím a jednoznačně nejlepším tarifem, který zde máme, je ten od společnosti Vodafone. Společnost Vodafone se rozhodla rozdrtit konkurenci po všech ohledech. Jejich neomezený tarif totiž získáte již za 799 Kč pro jednoho, přičemž společnost pracuje se šikovnými množstevními slevami. Mimo toho je nutné podotknout, že se neomezené hodnoty týkají nejen počtu minut, SMS nebo dat. Neomezená je tako rychlost, která vám vždy pojede na možném limitu operátora.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.