792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

5G internet od O2 s rychlostí až 100 Mbit/s

5G internet od O2 s rychlostí až 100 Mbit/s

Publikováno: 22. 11. 2018241 slovČtení na 1.2 min.

Modrý operátor O2 chce svým zákazníkům opět dopřát něco nového, proto se rozhodl udělat jim radost a nabídnout domácnostem, ve kterých není pevné připojení k internetu, bezdrátový 5G internet s rychlostí až 100 Mbit/s.

5G internet už od poloviny listopadu

O2 uvolnilo pásmo pouze pro domácnosti a službu spustilo v polovině listopadu. Během následujících tří měsíců se na 5G internet, ke kterému nepotřebujete žádné kabely, může těšit cca 340 tisíc domácností.

5G internet je ideální volbou do domácností, kde nefunguje pevné připojení k internetu a bezdrátové připojení je tak jedinou možností. Zároveň jej mohou využít zákazníci, kteří až do této chvíle využívali připojení od lokálních poskytovatelů, kteří jim ale nedokázali zajistit stabilní internet.

O2 využívá samostatnou frekvenci

O2 využívá pro vysokorychlostní internetové připojení vlastí frekvenci, která zajistí, že zákazníci již nebudou muset čelit klasickým problémům týkajících se připojení k internetu. Jestliže si i vy chcete užívat internet naplno, aniž by docházelo k zasekávání během přehrávání videí nebo pomalu nabíhajícím stránkám, pak využijte lákavé nabídky od O2.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.