792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Robotická komunikace se zákazníky u Vodafone

Robotická komunikace se zákazníky u Vodafone

Publikováno: 4. 9. 2018254 slovČtení na 1.3 min.

Vodafone se zařadil mezi průkopníky, kteří se pustili do testování umělé inteligence. Od června tohoto roku na vás na webu operátora čeká novinka – robotická komunikace se zákazníky prostřednictvím chatbotu TOBi.

Robotická komunikace se zákazníky

Zákazníci, kteří navštíví stránky Vodafone, mohou s chatbotem komunikovat například v případě, kdy zapomenou nastavené heslo do samoobsluhy. Robotická komunikace se testuje od června, za tuto dobu proběhlo více jak 75 000 konverzací, přičemž 15 000 zákazníků chatbot TOBi úspěšně odbavil a splnil jejich požadavky.

Vodafone chce být moderní

Červený mobilní operátor si klade za cíl nabízet moderní služby a neustále se posunovat kupředu. Robotická komunikace se zákazníky je proto ideálním startovacím projektem, na kterém může Vodafone pracovat společně se svými zákazníky. S chatbotem TOBi se setkáte jak na webu, tak i v mobilu.

Robot je tu pro vás kdykoli

Víceprezidentka pro prodej a péči, paní Anna Hoerová, se nechala slyšet, že je podle ní spolupráce s robotem výhodná právě v tom, že je jejich zákazníkům k dispozici 24/7. Poskytuje jim efektivní a jednoduchou podporu, zvládá pochopit kontext dialogu a zastává i názor, že pokud by zákazník předem nevěděl, že komunikuje s robotem, vlastně by to vůbec nepoznal.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.