A je to tu zase: sleva na pevný internet u růžového operátora T-Mobile! Již v květnu tohoto roku nabízel operátor pevný internet se slevou až 40 % a díky velkému zájmu ze strany zákazníků nyní přichází s lákavou akcí znovu.

Sleva na pevný internet do konce září

Pokud chcete získat pevný internet až s 40% slevou, musíte splnit podmínku u operátora – tou je uzavření smlouvy do konce září tohoto roku, případně změnit svůj stávající tarif. Můžete si vybrat jakoukoli variantu nabízeného pevného internetu, podle toho, jak vysoké množství dat využijete. Pokud splníte podmínku, automaticky získáte slevu na prvních šest měsíců.

Ceny pevného internetu

Kdo by nechtěl šest měsíců šetřit a uspořené peníze využít na něco lepšího, že? Pojďme se proto podívat, jaké varianty pevného internetu T-Mobile nabízí a jak to bude s cenami pro zákazníky, kteří splní podmínky a za odměnu získají slevu na půl roku.

 Pevný internet   Běžná cena  Cena po slevě
 20  399 Kč  299 Kč
 50  499 Kč  299 Kč
 100  599 Kč  359 Kč
 150 799 Kč 479 Kč

Pokud si objednáte nejnižší variantu pevného internetu, získáte slevu ve výši 25 %, u dalších variant pak sleva dosáhne příjemných 40 %, což by určitě byla škoda nevyužít.

Slevu lze kombinovat

Na závěr ještě jedna třešnička: stejně jako tomu bylo v květnu, i nyní můžete slevu na pevný internet kombinovat se slevou, kterou u operátora získáte v rámci Magenta 1. Na pevném internetu tak můžete ušetřit ještě více!