792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Za kolik můžete pořídit neomezený internet do telefonu? Je to mnohem levnější, než kdy dřív!

Za kolik můžete pořídit neomezený internet do telefonu? Je to mnohem levnější, než kdy dřív!

Publikováno: 18. 1. 2021394 slovČtení na 2 min.

Když se před už dvěma lety ukázal T-mobile s neuvěřitelnou nabídkou na neomezený internet po dobu celých letních prázdnin, tak spustil řetězec událostí na domácím mobilním trhu, který vedl další operátory k podobným krokům. Dnes už je neomezený internet součástí spousty tarifů a všichni operátoři se tak pustili do konkurenční války.

I tak ale seženete neomezený internet do telefonu za dost rozdílné částky. Dnes se podíváme na to, za jaké ceny nabízejí tuto službu největší čeští operátoři. T-mobile, O2 a Vodafone.

T-mobile uvedl neomezený internet domácímu publiku

Zaslouženou pozici prvního v pořadí má pochopitelně T-mobile, který vůbec neomezený internet, jak již bylo zmíněno uvedl v České republice. U T-mobile se můžete dočkat rovnou několika možností pro pravidelné plátce i pro předplacené karty.

Majitelé smluvních tarifů mohou neomezený internet užívat již od 699 korun v různých kombinacích. Samozřejmě kompletně neomezený tarif vyjde na mnohem více, ale na druhou stranu, T-mobile nabízí i výhodné balíčky pro mladistvé. A ten, kdo se nehodlá vázat smlouvou má možnost internet zakoupit na víkend za 149 Kč nebo na 24 hodin za 69 Kč.

Vodafone nabízí nejlevnější neomezený tarif do začátku

Druhý v nabídce neomezených dat byl Vodafone, který tak rychle na evoluce reagoval. Stejně tak jako ostatní konkurenti nabízí Vodafone možnosti pro předplacené karty i tarify, neomezený internet si tak i u rudého operátora užijete kdykoliv.

Vodafone ale rozhodně vyhrává cenovou válku, i když jen o kousek. Tarify, ve kterých internet bez omezení zakoupíte začínají na 599 Kč.

O2 se spoléhá na nabídkovou řadu NEO

Modrý operátor O2 ale internet bez omezení pojal zcela odlišně. Je součástí kompletně neomezených tarifů NEO a začíná na 1 099 Kč. Nejdražší tarif přitom stojí stoji 2 499 Kč. A jaký je hlavní rozdíl? Kompletní tarify zdarma jsou u O2 odlišovány nadstavbou v podobě vyšší rychlosti přenosu dat, nebo dalších služeb jako mohou být například minuty zahraničního volání.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.