792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Tarif pro studenty nabídne spoustu zábavy za minimum peněz

Tarif pro studenty nabídne spoustu zábavy za minimum peněz

Publikováno: 28. 7. 2022373 slovČtení na 1.9 min.

Tarif pro studenty by měl automaticky splňovat především finanční nenáročnost. Jak už je z názvu jasné, tak hlavními klienty budou studenti, kteří mají, jak je dobře známo peněz pomálu. Jenže tarif pro studenty nemusí být nutně využívaný pouze vysokoškolskými nebo středoškolskými studenty.

Stejně tak mohou tarif pro studenty využívat i mnohem menší děcka, nebo dokonce mohou svůj tarif pro studenty mít jako vůbec první tarif k vůbec prvnímu telefonu. Výhoda stabilního a neustálého spojení je přitom i pro rodiče velice důležitá. Dnes se tedy zaměříme na tarify pro studenty, které mohou využít i ti nejmenší.

Můj první tarif od společnost O2

Tady rozhodně nemusíme nijak vysvětlovat, že se jedná o mobilní tarif určený těm nejmenším. I přesto ale dokáže nabídnout velké množství zábavy a možností. V základním provedení má sazbu minut i SMS až do neomezené míry, díky čemuž se nemusíte bát o možnost kdykoliv svoje malé kontaktovat.

Vedle toho je pochopitelně pro takový tarif extrémně důležité nabídnout i datovou kapacitu. Už i ti nejmenší dneska čile využívají moderních technologií a mobilní tarif bez internetu jako by nebyl. Proto se můžete těšit i na to, že mohou děti využívat různě velké varianty datových objemů.

Populární hashtag #jetovtobe

Pod tímto hashtagem se skrývá jedna z největších nabídek tarifů pro studenty, které u nás máme. Tento velice dobře odstupňovaný tarif pro studenty nabízí Vodafone, který zde myslí jak na potřebu dostatečné datové kapacity, co mobilní tarif nabídne, tak i na peněženku rodičů. Mimo toho je tento studentský tarif pohodlnější i v tom, že jej lze založit bez okamžitého předložení potvrzení o studiu, což je rozhodně velice příjemným bonusem při zakládání tarifu a shánění potřebných dokumentů.

 

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.