792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

U koho vychází nejlevnější internet na doma?

U koho vychází nejlevnější internet na doma?

Publikováno: 17. 5. 2018351 slovČtení na 1.8 min.

Rozhodli jste se, že si doma necháte zřídit pevné připojení k internetu a teď si lámete hlavu nad tím, který z trojice nejznámějších poskytovatelů internetu vám může nabídnout nejlevnější internet na doma. Jestliže stále nemáte jasno, kterému z nich se nakonec upíšete, doporučujeme nejdříve přečíst náš dnešní článek. Na jeho konci už (možná) budete mít jasno!

Kdo nabízí nejlevnější internet na doma?

Internet na doma je velice oblíbená služba, která vám umožňuje surfovat po internetu kdekoli v domácnosti na stabilním internetovém připojení. Dobrou zprávou je, že tuto službu v současné době nabízí všichni tři mobilní operátoři, takže ať už máte k některému z nich blíže nebo ne, nemusíte se bát, že by vaši náklonnost ztratil jen proto, že zrovna nenabízí pevné připojení k internetu.

Teď už si ale pojďme porovnat, který z nich nabízí nejlevnější internet na doma.

Vlastně je to jedno

Pokud jste čekali, že vás zahrneme čísly a statistikami, pak byste asi čekali marně. Na otázku „který poskytovatel nabízí nejlevnější internet na doma“ můžeme jednoduše odpovědět: všichni. Skutečnost je totiž taková, že ceny mají nastavené stejně a u internetového připojení s nejnižší možnou rychlostí si všichni účtují částku 399,-Kč měsíčně.

Jak si tedy vybrat?!

Pakliže jsme vám teď tak trochu zamotali hlavy a vy už si chcete brblat pod vousy, že jsme vám dnešním článkem vlastně s ničím nepomohli, pak vám můžeme doporučit jediné: nejdříve si ověřte, jak vysoké připojení konkrétní poskytovatel nabízí na vaší adrese. To totiž může být jedno z rozhodujících kritérií, které vám může pomoci si vybrat toho správného.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.