792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

UPC brzy skončí

UPC brzy skončí

Publikováno: 3. 12. 2019232 slovČtení na 1.2 min.

Zní to jako žert, ale je to pravda. Jeden z nejrozšířenějších poskytovatelů internetových a televizních služeb UPC opravdu v České republice končí. Společnost pro náš trh vykoupil gigant Vodafone a chystá spoustu velkých změn.

Obchod za pořádný balík peněz

Určitě vás napadá otázka o jak rozsáhlou investici se pro Vodafone, původem z Německa jednalo. Nikterak malou. Dokonce se jedná o tak rozsáhlý obchodní tah, že se na jeho provedení muselo čekat na schválení patřičných evropských úřadů. Vodafone vykoupil část společnosti Liberty Global za neuvěřitelných 19 miliard euro. Tato investice postihla nejen trh v České republice, ale také v Německu, Maďarsku a Rumunsku.

UPC a Vodafone se časem sloučí do jednoho

Stávající zákazníci společnosti UPC o své služby pochopitelně nepřijdou. Do budoucna Vodafone plánuje sloučení služeb, kdy by se původní služby UPC – v popředí s poskytovaným televizním a internetovým připojením, měly sloučit s pilotními službami Vodafone. Zákazníci by se tak mohli konečně dočkat sítě poboček a konečně i možnosti jednotné fakturace za své veškeré potřebné komunikační a multimediální služby.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.