792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Užívejte si neomezený mobilní internet u většiny místních operátorů!

Užívejte si neomezený mobilní internet u většiny místních operátorů!

Publikováno: 6. 10. 2022367 slovČtení na 1.8 min.

Multimediální a komunikační svět se neustále mění a rozvíjí. Požadavky dnes leží na zcela jiné straně, než ležely nedávno, a stejně tak se dá bez nadsázky říci, že dříve vyhovující parádní tarify jsou dneska spíše nedostačující. Mobilní internet je přitom jednou z těch služeb, které zažívají strmý vzestup už dlouhé roky.

Nejdříve tady byl mobilní internet se základními textovými dovednostmi, následně jej zastoupil dokonalejší mobilní internet se sociálními sítěmi a v současnosti nám chytrá zařízení umožňují mobilní internetové připojení užívat ke všemu, jako jsme zvyklí z PC. A k tomu pochopitelně potřebujeme i odpovídající mobilní tarify.

Kdy přišel neomezený internet do Česka?

Neomezený internet s námi rozhodně není chvíli. Zcela naopak se ukázaly první mobilní tarify přibližně přes třemi lety. Tehdy vstoupil poprvé neomezený internet na místní trh přes společnost T-mobile, které jej dala k dispozici jak svým současným, tak i novým klientům na letní prázdniny. Pochopitelně to zvedlo velkou vlnu zájmu.

Následující týdny T-mobile otevřel první mobilní tarify obsahující internet v mobilu bez datového limitu. A nedávno po něm se přidali do party i další důležití operátoři v podobě O2 a T-mobile.

Na jaké peníze může vyjít neomezený mobilní internet?

Neomezený internet v mobilu je většinou součástí těch nejlepších tarifů v nabídce. Proto jen zřídkakdy čekejte, že byste se vešli do spodních částek. Většinou se mobilní tarify s neomezenými daty pohybují okolo jednoho tisíce korun. Přitom různé tarify mohou cenově odlišovat dodatečné specifikace, mezi které se řadí hlavně omezení rychlosti. Internet sice máte neomezený co se týče datových objemů a přitom máte určenou maximální rychlost, jakou může vaše zařízení data čerpat z mobilní sítě.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.