792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Víte, co všechno vám dokáže nabídnout služba moje O2? Poradíme vám!

Víte, co všechno vám dokáže nabídnout služba moje O2? Poradíme vám!

Publikováno: 27. 4. 2021365 slovČtení na 1.8 min.

V rámci modernizování služeb je stále častější, že mohou jednotliví klienti rychle a samostatně zpracovávat svoje požadavky. Moje O2 je přitom jednou z takových služeb a bez nadsázky se dá nazvat jako opravdu efektivní virtuální samoobsluha pro všechny klienty, co u O2 využívají jakékoliv služby.

Díky tomu můžete v Moje O2 upravovat a doobjednávat například kanály pro digitální a internetové televizní vysílání. Základní samoobsluhou je Moje O2 také pro poskytované mobilní služby. Co vše vám tedy může Moje O2 nabídnout a proč službu využívat na plno?

S Moje O2 už nemusíte zakládat dokumenty

Jednou z prvních myšlenek, proč víceméně realizovat jakékoliv samoobsluhy v rámci internetového portálu je právě správa dokumentů. Nemusíte si tak schovávat dopisy, stahovat PDF přílohy a tisknout si je do desek, protože v rámci Moje O2 můžete nahlížet i do veškerých dokumentů. Najdete tady smlouvy, dohody a pochopitelně i jednotlivé faktury vydávané za účetní období.

Jak získat přístup do Moje O2?

Přístup do administrace můžete dostat buď automaticky při registraci stálejších služeb jako je připojení k internetu nebo mobilní tarif, nebo si jej můžete vytvořit sami. To je nejčastějším případem u uživatelů, kteří mají zakoupenou běžnou dobíjecí kartu O2 a chtěj ji například dobíjet online, nebo si předobjednat jakékoliv funkce a tarify.

Je Moje O2 bezpečné?

Bezpečnost je základ a tak se určitě bát nemusíte. Veškeré aplikace, které pracují s osobními daty musí splňovat spoustu bezpečnostních podmínek. A to nejen O2, ale pochopitelně také jiné aplikace napříč internetem. Dnes víceméně každý větší operátor, nebo poskytovatel internetového připojení nabízí vlastní administraci. Nemějte proto strach o to, že by vaše data byla v ohrožení.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.