792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Za kolik můžete mít Vodafone internet?

Za kolik můžete mít Vodafone internet?

Publikováno: 9. 2. 2021387 slovČtení na 1.9 min.

Vodafone patří do trojice největších tuzemských mobilních operátorů a zároveň poskytovatelů internetového připojení. Vodafone internet navíc patří k nejrozsáhlejším a nejstabilnějším sítím u nás.

Zatím co klasický Vodafone internet na minimální rychlosti můžete mít až na téměř devadesáti procentech plochy ČR, tak nejrychlejší Vodafone internet na doma o rychlosti až jednoho gigabitu můžete mít ve všech městech síťovaných pomocí optického kabelu. Jak vypadají a jaké výhody mají jednotlivé nabídky neomezeného domácího internetu od společnosti Vodafone.

Základní Vodafone internet po celé republice a levně

Tím nejzákladnějším tarifem je internet o rychlosti přibližně 20mbit/s. Vodafone internet na této rychlosti je dostupný po celé České republice a je tak ideální volbou například na chaty, nebo rekreační místa, kde si chcete dopřát odpočinku za přítomnosti internetového připojení. Cena základního tarifu je 399 Kč měsíčně a jako bonus máte tři měsíce užívání zdarma.

Půl gigabitu pro náročnější uživatele

Pokud si pak chce užívat ničím nerušené sledování multimédií v tom nejvyšším rozlišení, nebo si užívat hraní her a sledování streamů bez jakýchkoliv potíží, tak je tady pro vás tarifní nabídka obsahující Vodafone internet na doma o rychlosti 500mbit. K tomu už patří i poměrně rychlé nahrávání dat s limitem do 30mbit/sekundu. Zlatá střední cesta vás přitom u operátora vyjde na 939 Kč měsíčně včetně již zmíněné tříměsíční akce zdarma.

Gigabit pro rodiny a nejnáročnější klienty

Nejrychlejší aktuálně nabízenou rychlostí připojení je 1Gbit/s což už dokonale stačí ke sledování a užívání internetu rovnou na několika zařízeních najednou. Gigabitový internet je tak výbornou volbou například pro rodiny, nebo sdílené studentské byty. Cena je 999 Kč měsíčně a pochopitelně ani zde nechybí akce, kdy si můžete užívat první kvartál zcela zadarmo.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.