792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Zimní prázdniny a internetová televize. Kteří operátoři vám nabídnou nejlepší podívanou?

Zimní prázdniny a internetová televize. Kteří operátoři vám nabídnou nejlepší podívanou?

Publikováno: 9. 12. 2021380 slovČtení na 1.9 min.

Ačkoliv jsou svátky především o rodině a zábavě, tak se spousta lidí nejraději rozvalí u televize a užívá si pohádek a filmů, na které čeká celý rok. Mimo skvělého odpočinku jsou podobné filmy pro spoustu lidí také jedinečným způsobem, jak navázat při svátcích tu správnou atmosféru.

Chce to ale opravdu velký výběr kanálů, který vám určitě nabídne dobrá internetová televize. Každá poskytovatel a operátor má ale přeci jen trochu odlišné preference a podle toho si určitě budete vybírat. Pojďme se tedy společně podívat za tím, jaká internetová TV bude ta nejlepší pro vás.

T-mobile nabízí hodně hudby za málo peněz

Společnost T-mobile je oproti svým konkurentům dobrá v tom, že vám opravdu nabídne hodně zábavy za málo peněz. Internetová televize T-mobile totiž ani zdaleka nevyužívá tak moc potencionálu přídavných balíčků kanálů, ale naopak cílí na co největší objem dat v základním tarifu. Což je na jednu stranu příjemné, protože ušetříte spoustu peněz.

Na druhou stranu byste ale mohli myslet na to, že spoustu kanálů tak zákonitě nevyužijete a platíte je zbytečně. Určitě je tak na každém, jestli je seznam kanálů podle tarifů společnosti T-mobile tím, co sám vyhledává.

Společnost O2 naopak nabídne spoustu balíčků

Oproti tomu internetová televize od O2 nabídne poměrně velké množství zajímavých balíčků svým klientům. Všechny přídavné balíčky jsou unikátní tím, že jsou zaměřené na konkrétní žánr nebo téma, které mají. Najdete tak balíčky filmových kanálů, seriálových produkcí, nebo i populárnější pohádkové a sportovní balíčky. Výhodou balíčků, kterou internetová televize od O2 nabízí je, že je nemusíte platit celoročně. Jsou tak ideální možností, pokud chcete rozšířit repertoár svojí internetové televize jen na prázdniny.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.