Aplikace Telly TV je nově dostupná na chytrých televizích značky Samsung, které byly vyrobeny v roce 2020. Společnost tak nyní přehledně pokrývá celou řadu Samsung smart TV s OS Tizen vyrobených od roku 2016 do roku 2020.

Společnost rozšiřuje svoje pole působnosti

Společnost Telly se v poslední době snaží neustále posunovat kupředu. Svoji aplikaci Telly TV postupně zpřístupnila pro většinu chytrých televizích pyšnících se značkou Samsung. Nově je aplikace dostupná i na televizích, které byly vyrobeny v tomto roce. Kdo má doma Samsung TV s OS Tizen vyrobenou v rozmezí 2016-2020, pak i vy můžete apku používat.

Aplikace Telly TV má jednu chybičku

Aplikace Telly TV prozatím obsahuje jen jednu chybičku. Ta spočívá v tom, že pokud je u stanice více dostupných audiostop, systém náhodně vybere pouze jednu z nich a ručně ji uživatel bohužel nemůže změnit.

Dobrou zprávou je, že většina kanálů s tím nemá problém, naštěstí se jedná jen o několik dokumentárních a filmových stanic. Navíc se společnost Telly nechala slyšet, že na vyřešení chyby aktivně pracuje a dělá maximum pro to, aby co nejdříve došlo k jejímu odstranění.