792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Vánoční nadílka u Vodafone – na co se můžete těšit?

Vánoční nadílka u Vodafone – na co se můžete těšit?

Publikováno: 20. 11. 2018306 slovČtení na 1.5 min.

Červený operátor Vodafone si dal s představením letošní vánoční nabídky pořádně načas. Zatímco jeho dva největší konkurenti na trhu přišli s vánočními akcemi už na začátku listopadu, Vodafone své zákazníky napínal o něco déle.

Co vás čeká ve vánoční nadílce od Vodafone?

Teď si určitě říkáte, co si pro vás oblíbený operátor v rámci vánoční nadílky letošní rok připravil. Hlavní nabídka spočívá v možnosti aktivovat si až 7x v jednom měsíci některý z balíčků Vodafone Pass. Velkým lákadlem je tak nejen skutečnost, že celkem 7x v měsíci nemusíte čerpat data z vašeho klasického tarifu, ale především fakt, že je aktivace balíčků zcela zdarma!

Vánoční nabídka, která po svátcích nekončí!

Jestli se červený operátor oproti T-Mobile nebo O2 v něčem liší, pak je to doba trvání této akce. Kampaň u Vodafone totiž nepotrvá pouze přes vánoční svátky, operátor je totiž toho názoru, že by lidé měli být šťastní po celý rok! Proto si tuhle lákavou nabídku budete moci užívat od listopadu 2018 do listopadu 2019!

Slevy na telefony nesmí chybět

Aby toho nebylo málo, připojil mobilní operátor do své vánoční nabídky i zajímavé slevy na mobilní telefony, kdy zákazníci mohou získat slevu ve výši 1000 – 3000 Kč na pořízení nového mobilu. Zároveň od 1. listopadu 2018 do 20. ledna 2019 získají speciální záruku na výměnu poškozeného displeje.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.