792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Co by měly tarify pro seniory vždycky obsahovat?

Co by měly tarify pro seniory vždycky obsahovat?

Publikováno: 8. 12. 2022385 slovČtení na 1.9 min.

Tarify pro seniory jsou víceméně stejné tarify, jako celá řada jiných, které na trhu můžeme stabilně potkávat. Rozdílem ale mnohdy jsou objemy jednotlivých služeb, které v rámci nich můžeme najít. Zatím co v případě klasických tarifů například budou data mezi základem, tak tarify pro seniory na ně ani zdaleka tak moc nemusí hledět.

Zkrátka i co se týče mobilního tarifu, tak senioři potřebují svůj speciální přístup. A v rámci dnešního článku si povíme, jak moc časté je využívání jednotlivých služeb v tarifech pro seniory.

Základem je vždycky dostatek volání

Žádné tarify pro seniory by nikdy neměly obsahovat drobné hodnoty volání. Zcela naopak bychom měli dávat pozor na to, aby především tato služba byla zastoupena v co největším množství. Pokud hodně koukáme na cenu, tak standardně postačí pro běžný pravidelný kontakt přibližně dvě stě a více minut volání v měsíci.

Jenže pokud se dostávají senioři do častých kontaktů, tak rozhodně není špatným nápadem zamyslet se a případně pořídit neomezené minuty. Neomezené tarify přitom nemusí nutně znamenat šílené částky a velice často se s nimi vejdeme i do ceny kolem tří set korun.

Data jsou méně potřebná, ale proč by ne!

U většiny seniorů se příliš nesetkáváme s potřebou častého používání mobilního připojení. Zcela naopak většinou mobilní data tarify pro seniory nemusí vůbec nabízet. Ale pokud zrovna vaši příbuzní patří mezi ty, kteří jdou v souladu s moderními technologiemi, tak se nějaká ta data rozhodně neztratí.

Většina tarifů vám také pro seniory nabídne objemy dat, které stačí minimálně na základní používání. Díky tomu tak můžete mít dostatečný datový tarif pro to, abyste mohli v krátké chvíli prohlížet stránky, zpravodajství, informovat se kdykoliv o počasí či spojích a komunikovat přes online nástroje.

 

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.