792 315 084
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Co je Play Pass a co nabídne uživatelům?

Co je Play Pass a co nabídne uživatelům?

Publikováno: 8. 8. 2019277 slovČtení na 1.4 min.

Play Pass není ještě příliš známým pojmem, přesto uživatelům přináší jisté změny, které určitě najdou své příznivce. Pokud ani vy nevíte, co to Play Pass je a co uživatelům nabídne, pak uděláte nejlépe, když si přečtete náš dnešní článek!

Co je Play Pass?

Nejdříve určitě neuškodí, když si vysvětlíme, o co vlastně jde. Play Pass je služba od Google určená pro uživatele Androidu. Důležité je zmínit, že služba nebude zadarmo, ale bude zpoplatněna. Platit se bude měsíčně a vyjde na cca 155 Kč.

Uživatelé samozřejmě budou mít možnost si službu nezávazně a především zdarma vyzkoušet, budou na to mít 10 dní.

Co služba přinese?

Nyní si řekněme, co uživatelé, kteří si budou službu paušálně platit, vlastně získají, abyste si udělali představu, jestli vůbec stojí za to.

Předplatitelé této služby budou mít přístup k prémiovým hrám. Možná se vám služba zdá velmi podobná jako Apple Arcade a máte pravdu. Je mezi nimi ale rozdíl v tom, že tato služba oproti Apple Arcade bude nabízet za fixní měsíční poplatek i aplikace, což Apple Arcade nenabízí. Hry i aplikace získané v rámci této služby budou osvobozené od reklam a skrytých poplatků. Nebudou se jich týkat ani dodatečné in-app nákupy.

Čtěte také

Přečtěte si i ostatní články z blogu.