Těšíte se na nový vzhled Facebooku? Jeho první proměny začaly již před několika měsíci, kdy modrá sociální síť začala svým uživatelům nabízet nový design stránek.

Dříve jste měli na výběr, nyní máte smůlu

Ještě před nějakou dobou si uživatelé mohli vybrat, jestli si chtějí ponechat nový vzhled Facebooku, nebo jestli raději zůstanou věrní tomu staršímu, na který přeci jen většina z nich byla zvyklá.

Facebook se však nyní rozhodl, že vzhled sjednotí pro všechny uživatele, proto již nebude na výběr mezi starým a novým designem.

Nový vzhled Facebooku od září natrvalo

Několik let jsme byli zvyklí na určitou podobu facebookových stránek. Je proto celkem logické, že když přišla změna, našlo se mezi námi mnoho lidí, kteří chtěli zůstat u staré verze.

Od září už to ale nebude možné a nový vzhled Facebooku bude sjednocený úplně pro všechny. A to bez ohledu na to, zda se jim nová verze líbí nebo ne.

Na co se můžete těšit?

Nová verze estetického designu přinese změnu například v písmu, které bude větší a tím pádem snad i přehlednější. Novinkou budou také prvky v navigaci nebo možnost přepnout se na dark mode.