Modrý operátor se už před lety vytasil se skvělou O2 TV, která je jednou z nejpoužívanějších digitálních televizí v České republice. 02 TV si svoje klienty získává především výborně nastavenými cenovými balíčky, díky kterým dokáže O2 TV nabídnout naprosto ideální poměr ceny a výkonu pro všechny uživatele.

V základu vám totiž O2 TV nabídne vždy poměrně příjemné základních kanálů, které pak můžete z nabídky O2 TV obohacovat o desítky různých balíčků. Ty mohou obsahovat jak filmové, tak i seriálové, nebo sportovní kanály. A jsou rozhodně ideální volbou pro každého!

Základem O2 TV jsou jednotlivé balíčky

Už v moment, kdy si tuto digitální televizi objednáváte si vybíráte ze základních balíčků. Ty máte stylově k dispozici v bronzové, stříbrné a zlaté verzi. TV od O2 přitom dokázala velice dobře najít balanc mezi počtem kanálů a jejich pomyslnou exklusivitou.

Jakmile se odrazíte od základního balíčku, tak můžete očekávat kompletní výběr všech důležitých kanálů, bez kterých si TV zkrátka neumíte představit. Pro základní nenáročné uživatele je tak už základní tarif O2 televize dostatečným. Pro mnohem náročnější klienty je pak tady 02 TV, která nabízí možnost mnohem většího výběru televizních kanálů v rámci balíčku stříbrný a zlatý.

Přídavné balíčky vám nabídnou nekonečnou zábavu!

Pokud vám ale ani tohle nestačí, tak můžete využít některé z balíčků O2 TV, které slouží k rozšíření základních balíčků programů. Můžete si zde vybírat z televizních kanálů, které se specializují na jednotlivé druhy programů. Nejčastěji dokupovaným balíčkem v rámci České republiky je pochopitelně sport. Těsně za ním jsou potom v rámci rozšiřujících balíčků O2 k dispozici také balíčky seriálových a filmových kanálů, kterým vévodí především veleznámá HBO se svým skvělým výběrem.